آیا باید یک دامنه .London برای تجارت خود دریافت کنم؟

بک لینک edu
مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

در ابتدا در 2014/05/22 منتشر شد و برای سال 2021 بررسی شد.

اگر پوشش اخیر رسانه‌های بی‌بی‌سی و گسترده‌تر بریتانیا را از دست دادید، یا بحث‌های مداوم بین متخصصان فنی، وبلاگ‌نویسان، سئوکاران و دیگر موجودات وب، در حال تمام شدن دامنه‌ها هستیم، راه‌حل این است که دامنه‌های خاص مکان و موضوع بیشتری ایجاد کنیم.

به روز رسانی 2021: همانطور که مشخص است، به غیر از سئو، دامنه های .london و .uk واقعاً از بین نرفتند. احتمالاً تا حدی به دلیل ارزش گذاری بیش از حد در مورد لندن است.

این سوالی است که اخیراً بسیاری از مشتریان من می پرسند، و به طور خاص در زمینه سئو و رتبه بندی محلی، اگر در مورد این موضوع از طریق ایمیل صحبت نکرده ایم، در اینجا برداشت من از آن است.

آیا باید .london و به طور خاص برای رتبه بندی SEO محلی خریداری کنید؟

من یک سئوکار هستم و نظر شخصی من این است که اگر می خواهید یکی بخرید، به این امید که به طور جادویی رتبه شما را افزایش دهد. خبر بد این است که این کار را نخواهند کرد. در زیر یک نقل قول جزئی از Matt Cutts – رهبر تیم هرزنامه وب Google آمده است، که در آن سؤال TLDهای محلی (دامنه های سطح بالا) و رتبه بندی مطرح شد.

من پستی را از شخصی خواندم که دامنه جدید سطح بالا (TLD) را پیشنهاد می کند. آنها ادعای زیر را داشتند: «آیا یک آدرس وب جدید TLD به طور خودکار توسط Google بر یک معادل .com ترجیح داده می شود؟ خیلی ساده، بله، اینطور خواهد شد.”

متاسفم، اما این به سادگی درست نیست، و به عنوان یک مهندس در تیم کیفیت جستجوی گوگل، احساس می کنم باید این تصور غلط را از بین ببرم. گوگل تجربه زیادی در بازگرداندن صفحات وب مرتبط بدون توجه به دامنه سطح بالا (TLD) دارد…

به روز رسانی 2021: موارد فوق هنوز به اندازه سال 2014 معتبر هستند.

من قبلاً چند پست وبلاگ در مورد دامنه‌ها نوشته‌ام و اساساً آنچه برای .com در مقابل .co.uk اعمال می‌شود برای .london آینده نیز صدق می‌کند، همچنین یک .uk و تعدادی دیگر در حال کار هستند.

من فکر می کنم جدا کردن دو ایده مختلف مفید است و آن اینکه آیا ما در مورد یک سایت جدید صحبت می کنیم یا یک سایت موجود، من به نفع شما از خودم نقل قول می کنم:

برای یک وب سایت جدید، همه چیز برابر باشد، می گویم بله، منطق همان چیزی است که در گزیده بالا توضیح داده شده است. همچنین می توانید آن را به صورت .co.uk و سایر TLD های .uk مشابه کدپستی منطقه خود یا +44 برای کد تماس کشور در نظر بگیرید.

برای یک وب سایت موجود، احتمالا خیر. این بدان معناست که اگر سایت شما بر روی .com اجرا می شود و به فکر انتقال به .co.uk یا هر TLD محلی دیگری هستید، فقط برای اهداف سئوی شما، بسیار بعید است که فقط TLD محلی مهم باشد. حداقل هر کدام را که می توانید اندازه گیری کرده و به TLD محلی جدید نسبت دهید. با این حال، اگر example.com و example.co.uk را اجرا می‌کنید، توصیه می‌کنم آن را بخرید و فقط .co.uk را به .com موجود خود هدایت کنید.

همین منطق در اینجا نیز صدق می‌کند، اگر می‌خواهید یک سایت جدید راه‌اندازی کنید، .london ممکن است کمی از نظر سئو کمک کند، اما به احتمال زیاد از نظر برندسازی کمک می‌کند.

به روز رسانی 2021: موارد فوق هنوز معتبر هستند. خرید .london، .co.uk و uk برای هر تجارتی در لندن منطقی خواهد بود اگر همه آنها در دسترس باشند. سپس برای سئو یکی از آنها را شروع کنید و بقیه را به آن هدایت کنید.

در قدیم (و متأسفانه در حال حاضر) در سرزمین افسانه ای سئو عملی به نام دامنه وجود داشت/هست، در آن سرزمین اسطوره ای افراد بی گناه و ساده لوح معتقد بودند که برای رتبه بندی سئو به کلمات کلیدی در دامنه نیاز دارید. در این سمت از فانتزی، پدرو ماتیاس هرگز واجد شرایط سئو و جستجوهای مرتبط با لندن نیست. تست آن را به خیال شما می سپارم، هر چیزی را با پدرو و سئو در آن امتحان کنید و می توانید رتبه این سایت را برای آن ببینید، همچنین می توانید چند چیز را با لندن و سئو امتحان کنید و احتمالاً من را پیدا خواهید کرد.

خرید دامنه برای سئو یک خط فکری، سئو یا استراتژی تجاری نیست که من آن را برای هر کسب و کار مستقر در لندن توصیه می کنم، به یاد داشته باشید که شما اینجا هستید، کسب و کار شما هر چه باشد، مطمئناً مشتریان بالقوه زیادی در بین ده میلیون نفر خواهید داشت. از ما. پس چرا از نظر سئوی مصنوعی و کوتاه مدت فکر کنید، هیچ منطقی برای تجارت نیست.

به روز رسانی 2021: در مورد دامنه، ما از سال 2014 به عقب برگشته ایم. از زمانی که در سال 2015 در گوگل “هوش مصنوعی از انسان ها تسلط یافت”، دامنه سازی کلاه سیاه و لینک سازی چیزی شبیه به رنسانس را به خود دیده است. خرید دامنه .london برای برندسازی

با گفتن همه موارد بالا، درست مانند .com و .co.uk، ارزش خرید دارند، اگر نه برای برندسازی، بلکه بیشتر برای مدیریت شهرت، به این معنی که از سایت و برند خود در برابر ارائه محافظت می کنید یا به عنوان مثال از ” اخاذی» از این نوع دامنه ها. تصور کنید یکی از این افراد در هر کجای دنیا از سایت شما (yoursite.com) کپی کرده و یک نسخه کاملاً جدید از آن را در (yoursite.london) راه اندازی کند. این زیبا نیست، نه اینکه .londons را هنوز به راحتی می توان گرفت.

این دلیل سئو برای خرید دامنه های جدید بود، بنابراین بیشتر برای محافظت از اهداف رتبه بندی واقعی، ملاحظات دیگری وجود دارد و آن نام تجاری است. ممکن است بخواهید نشان دهید که می‌دانید چه اتفاقی در وب می‌افتد، آخرین روندها چیست، و .london شما ممکن است به شما در انجام این کار کمک کند.

به روز رسانی 2021: موارد فوق هنوز به اندازه سال 2014 معتبر هستند.

همه این دامنه های جدید به یک دلیل می آیند و آن این است که نام ما در حال اتمام است.

به طور خلاصه: برای رتبه بندی سئو .london خرید نکنید برای مدیریت شهرت خرید برای سئوی دفاعی خرید – اجتناب از قرار گرفتن در معرض خرید برای جلوگیری از تلاش های اخاذی توسط متجاوزان سایبری خرید برای برندسازی خرید برای خنک بودن خرید کنید زیرا می توانید بخرید!

برنامه ها اکنون باز هستند و اگر آدرس لندن دارید، در شانس هستید.

در دسترس بودن دامنه را بررسی کنید

مشاهده در دسترس بودن

ما روی دو مرحله کار می کنیم که از طریق آن می توانید نام دامنه Dot London را دریافت کنید. مرحله اول در 29 آوریل 2014 در ساعت 17:00 زمانی که رجیستری Dot London برای برنامه ها باز می شود، آغاز می شود. این مرحله تا 31 جولای 2014 ادامه خواهد داشت و مرحله دوم از 9 سپتامبر 2014 آغاز می شود:

مرحله 1: دوره اولویت لندن به دارندگان علامت تجاری ثبت شده و لندنی هایی که برای نام دامنه درخواست می کنند اولویت می دهد. فاز 2: در دسترس بودن عمومی به همه مشتریان علاقه مند دسترسی برابر برای همه نام های دامنه موجود باقی مانده می دهد

اسامی درخواست شده در مرحله اول با توجه به رتبه بندی اولویت ها به شرح زیر تخصیص داده می شود. اسامی ثبت‌شده در زمان دسترسی عمومی، بر اساس اولویت‌بندی، تخصیص داده می‌شوند.

از کجا باید .UK که به زودی نیز می آید.

به www.dotuklaunch.co.uk بروید

آنها همچنین یک ابزار مفید برای جستجوی صحیح دامنه های uk دارند، اما اساساً اگر شما مالک (something.co.uk) هستید، حقوق (something.uk) را نیز خواهید داشت، به نظر منصفانه است!

شما چی فکر میکنید؟ آیا یکی را می گیرید یا هر دو را؟ به من اطلاع دهید و به اشتراک بگذارید!

مقالات مرتبط :


نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب


آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب


مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب


صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *