با برنامه کارشناسی ارشد ما آشنا شوید

بک لینک edu
مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

فرصت های بسیار زیادی برای کسانی که می خواهند به صنعت دیجیتال بپیوندند وجود دارد. در حالی که این عالی است، به این معنی است که همان آغاز می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.

ما با حمایت از انقلاب دیجیتال، برنامه توسعه تحصیلات تکمیلی را برای نسل بعدی مشتاقان دیجیتال راه اندازی کرده ایم. برنامه ما برای ایجاد مجموعه مهارت های شما، حمایت از پیشرفت شما و ایجاد مسیر خود برای لذت بردن از یک حرفه دیجیتالی پر رونق طراحی شده است.

اما هیچ کس بهتر از لیندسی هینسلی، شریک یادگیری و توسعه ما، آن را نمی گوید. ما با او در مورد برنامه تحصیلات تکمیلی خود، تفاوت آن با سایرین و فرصت هایی که برای متقاضیان در دسترس است صحبت کردیم.

به قول خودتان به ما بگویید که چرا آهنگ فارغ التحصیلی را ایجاد کردیم…

کمبود مهارت های عمده ای در صنعت ما وجود دارد. مانند بسیاری از آژانس ها، ما برای جذب افرادی با تخصص مناسب در این زمینه ها تلاش می کنیم. برنامه آموزش عالی یک راه واقعا خوب برای رشد خودمان در خانه است. این راهی برای حمایت از افراد با استعداد و پتانسیل است که می‌توانیم آنها را آموزش دهیم، راهنمایی کنیم و در ابتدای کارشان از آنها حمایت کنیم.

این مزایای بسیاری دارد، از جمله برای نامزدهایی که وارد یک نقش واقعا ساختار یافته در صنعتی می شوند که ممکن است بسیاری از دانش آموزان اطلاعات زیادی در مورد آن نداشته باشند. اما مهمتر از آن، حمایت از جوانان و دانشجویان برای ورود به کار است. در نتیجه همه گیری همه گیر، بسیاری از نقش های فارغ التحصیل لغو شده اند و این به شدت دانشجویان را تحت تاثیر قرار داده است. ما از نزدیک با دانشگاه ها کار می کنیم و آنها گفته اند که نه تنها در یافتن نقش برایشان مشکل بوده، بلکه سطح اعتماد آنها نیز پایین است.

حتی دانش‌آموزانی که در سال 2019 فارغ‌التحصیل شده‌اند، نتوانسته‌اند نقش‌های سطح ارشد یا حتی نقش‌های دائمی مناسبی داشته باشند، زیرا بسیاری از شرکت‌ها جذب نیرو را متوقف کرده‌اند. در برخی موارد، آنها نتوانسته‌اند کار تابستانی یا آخر هفته‌ای پیدا کنند، زیرا فقط آنجا نیست.

بنابراین مزایا دوچندان است – از جوانان با آرزوهای شغلی‌شان حمایت می‌کند، فرصت‌ها و ورود به این صنعت را فراهم می‌کند و همچنین از برنامه‌ریزی جانشین پروری بلندمدت ما حمایت می‌کند زیرا می‌توانیم نقش‌های خود را از پیش برنامه‌ریزی کنیم.

چه چیزی مسیر فارغ التحصیلی ما را متفاوت می کند؟

بازخوردی که تاکنون دریافت کرده‌ایم این است که بسیاری از کسب‌وکارهای دیگر همان سطح برنامه‌ای را که ما ارائه می‌کنیم ارائه نمی‌دهند. به عنوان مثال، اغلب در صنعت ما شرکت ها و آژانس ها یک برنامه فارغ التحصیلی خاص در یک حوزه خاص از کسب و کار ارائه می دهند. این معمولاً شش ماه طول می کشد و صرفاً بر اساس مهارت های نامزدها است و به آنها اجازه می دهد تا نحوه اجرای نقش را بیاموزند.

مزیت بزرگ ما این است که این یک برنامه فارغ التحصیل گروه IDHL است. با در اختیار داشتن هشت آژانس وابسته دیگر، متقاضیان در معرض تنوع بسیار بیشتری قرار می گیرند. ما همچنین به طور ایده آل می خواهیم همه نامزدها را در پایان برنامه به نقش های دائمی تبدیل کنیم. بسیاری از برنامه های دیگر تعداد زیادی از متقاضیان را می پذیرند، اما ممکن است تنها تعداد انگشت شماری از نقش ها را در پایان ارائه دهند.

چه ورودی هایی به عنوان بخشی از برنامه کارشناسی ارشد ارائه می شود؟

آهنگ‌ها در حال حاضر SEO، PPC، توسعه کسب‌وکار و خدمات مشتری را پوشش می‌دهند. سئو برای کسانی که ذهن تحلیلی دارند و به گوگل علاقه دارند ایده آل است. PPC مناسب کسانی است که از نظر ریاضی با توجه زیاد به جزئیات هستند. توسعه کسب و کار بیشتر برای کسانی است که اشتیاق واقعی به همه چیزهایی دارند که مشتریان و خدمات مشتری مناسب یک ارتباط دهنده عالی یا شخصی است که مشتاق ارائه سطح بالایی از خدمات مشتری است.

در مورد نحوه عملکرد برنامه تحصیلات تکمیلی و روندی که در پی خواهد آمد به ما بگویید…

البته، این فرآیند ساختار یافته ای را دنبال می کند که یک سال تمام طول می کشد. بنابراین ما هشت موقعیت فارغ التحصیل در سراسر کسب و کار داریم که در سراسر دانشگاه ها و از طریق کانال های عادی ما تبلیغ شده است. ما همچنین نمایشگاه های شغلی را در دانشگاه ها برگزار می کنیم تا به دانشجویان این فرصت را بدهیم که بیایند و مستقیماً در مورد برنامه با ما صحبت کنند.

مرحله اول درخواست برای دوره تحصیلات تکمیلی و ارسال رزومه بود. ما در حال حاضر در مرحله انتخاب هستیم که یک پروسه طولانی است زیرا بیش از 500 متقاضی داریم! پس از ورود به لیست نهایی، دو روز باز داریم که از متقاضیان دعوت می شود تا در آن شرکت کنند. در اینجا آنها قادر خواهند بود با افرادی از سراسر کسب و کار از جمله مدیران عملیاتی، مدیران عامل، اعضای تیم مدیریت ارشد و اعضای تیم های خاص ملاقات کنند.

سپس مرحله اول مصاحبه فرا می رسد، که کمی بحث شغلی غیررسمی در مورد اینکه به دنبال چه چیزی هستند و چه مهارت هایی دارند خواهد بود. این کار به همراه تیم استخدام و افرادی از مناطق مدیر استخدام آنها انجام می شود. وقتی این کار را در روز باز انجام دادیم، یا نقش در آن مرحله به آنها پیشنهاد می‌شود، یا اگر بخواهیم یک مصاحبه دوم یا کمی کار عملی انجام دهیم، آن را نیز رزرو می‌کنیم.

این برنامه در اواخر جولای با عرضه کامل آغاز خواهد شد. نامزدها سپس به نقش های خاص خود منتقل می شوند تا تجربه خود را با ما آغاز کنند. از نظر حمایت، آنها یک فرد روزانه خواهند داشت که از آموزش و پیشرفت آنها در نقش مراقبت می کند. اما آنها همچنین یک مربی از حوزه های مختلف کسب و کار خواهند داشت. همیشه خوب است که یک مربی داشته باشید که مستقیماً در نقش روزمره شما دخالت نداشته باشد و روی عملکرد شما سرمایه گذاری کند. این شخص برای کمک به رشد شخصی آنها، حمایت از آرزوهای شغلی آنها وجود دارد و قادر خواهد بود به نامزدها کمک کند تا آنها را به مناطق مختلف گروه متصل کرده و آنها را به آنها معرفی کند تا آنها یک تجربه واقعاً کامل را به دست آورند.

علاوه بر این، هر ماه آنها از نقش فعلی خود خارج می شوند و به عنوان یک گروه فارغ التحصیل کامل به هم می پیوندند و می توانند از یک روز توسعه ماهانه لذت ببرند. این یا توسعه مهارت های نرم مانند مهارت های ارائه، خودآگاهی یا آگاهی از نام تجاری خواهد بود و همچنین جلساتی وجود خواهد داشت که در آن کارشناسان صنعت را دعوت خواهیم کرد تا روزهای خاصی را برای آنها برگزار کنیم. آنها حتی در روزهای فرار خود به آن ملحق خواهند شد!

خود این برنامه دوازده ماهه است، اما از حدود 9 ماه دیگر ما بررسی خواهیم کرد که فرد در چه نقشی دائمی از جمله حقوق و فرصت ها جابجا خواهد شد. در طول سال، ما می‌خواهیم نمای کلی خوبی از تمام تقاضا به آنها ارائه دهیم. بنابراین، یک نامزد ممکن است در تیم فنی سئو بنشیند، اما ما می‌خواهیم که او محتوا، گسترش و روابط عمومی دیجیتال را نیز تجربه کند و همین رویکرد برای کسانی که در تیم رسانه پولی کار می‌کنند در نظر گرفته می‌شود.

بهتر از همه، در دوازده ماهگی یک علامت و یک جشن بزرگ وجود خواهد داشت – تقریباً مانند یک فارغ التحصیلی! برنامه این است که دو بار مصرف در سال داشته باشیم، یکی در ژانویه و دیگری در جولای.

در طول این فرآیند به دنبال چه چیزی در نامزدها هستید؟

آنچه ما واقعاً به دنبال آن هستیم شخصیت و پتانسیل است. آنها ممکن است تجربه قبلی نداشته باشند، و این اشکالی ندارد. در روزهای آزاد ما به دنبال افرادی خواهیم بود که چیزی در مورد آنها داشته باشند، نوعی تجربه کاری داشته باشند یا بتوانند نشان دهند که می توانند به خوبی ارتباط برقرار کنند زیرا با مشتریان کار کرده اند، سرگرمی هایی داشته اند که نشان دهنده تعهد است یا مهارت جدیدی را یاد گرفته اند. تا زمانی که می‌توانیم پتانسیل را ببینیم و اینکه آنها در تیم‌ها و فرهنگ بزرگ‌تر جا می‌شوند، این چیزی است که اهمیت دارد.

چه فرصت هایی را برای کاندیداهای آینده فراهم می کند؟

برای داوطلبان مهم است که درک کنند که این تنها پس از اتمام دوره فارغ التحصیلی متوقف نمی شود. هنگامی که آنها برنامه را کامل کردند و به سمت نقش دائمی رفتند، بخشی از فرآیندهای آموزشی و توسعه آژانس خواهند شد. این شامل فرصت های پیشرفت شغلی، 121 سالگی منظم، برنامه های توسعه شخصی، ادامه تحصیل و غیره است.

از آنجایی که IDHL یک گروه رو به رشد است، همیشه فرصت هایی وجود خواهد داشت و آنچه ما واقعاً به دنبال آن هستیم افرادی هستند که در چهار یا پنج سال آینده با ما خواهند بود. ما می‌دانیم که نمی‌توانیم آن را تضمین کنیم، اما می‌خواهیم فرصت‌هایی را به آنها ارائه دهیم که با آرزوهای شغلی‌شان مطابقت داشته باشد. ________________________ به جایی بپیوندید که بهترین فرصت شغلی را به شما بدهد. ما مردم خودمان هستیم و به هر چیزی که آنها به دست می آورند افتخار می کنیم. با آماده کردن شما برای موفقیت، ما شما را در روزهای ابتدایی حرفه دیجیتالی خود راهنمایی می کنیم تا به شما کمک کنیم به پتانسیل کامل خود برسید تا بتوانید از یک حرفه دیجیتالی بسیار موفق لذت ببرید. ما یک کسب و کار دیجیتالی در حال رشد سریع هستیم و با آن فرصتی پیش می آید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های در دسترس شما، یا برای بحث در مورد برنامه تحصیلات تکمیلی ما به طور عمیق تر، لطفا با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط :


نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب


آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب


مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب


صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *