مشاهده SparkTraffic | راهنمای کلی و عمیق

بک لینک edu
مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دستکاری CTR تکنیکی است که این روزها بسیاری از سئوکاران، بازاریابان و صاحبان وب سایت به نفع خود استفاده می کنند. ما مقالات گسترده ای در مورد دستکاری CTR و ربات های ترافیکی نوشته ایم، اما برای مقاله امروز بررسی مفصل SparkTraffic را آماده کرده ایم.

در ادامه بخوانید تا بدانید این ابزار دستکاری CTR چه کاری می تواند برای شما انجام دهد، چقدر سفارشی سازی برای شما در دسترس است، آیا این ابزار به اندازه برخی از ابزارهایی که در گذشته بررسی کرده ایم خطرناک است یا خیر، و هزینه آن چقدر است.

بررسی اجمالی SparkTraffic SparkTraffic چیست؟

به عبارت ساده، SparkTraffic شرکتی است که به کاربران اجازه می دهد تا نرخ کلیک خود را به لطف یک ربات ترافیک دستکاری کنند. تقریباً دو راه اصلی برای بازی با CTR وجود دارد و آن یا از طریق ترافیک واقعی با استفاده از کلیک های انسانی یا از طریق ترافیک خودکار است.

چیز بسیار جالبی که در مورد SparkTraffic یافتیم این است که منابع ترافیک بسیار متنوع هستند. بیشتر ابزارهای دیگری که در گذشته بررسی کرده‌ایم، بر افزایش جستجوی ارگانیک از طریق کلیک‌های موتور جستجو تمرکز دارند.

با این حال، SparkTraffic می تواند از طیف گسترده ای از منابع ترافیک، از جمله رسانه های اجتماعی و ترافیک مستقیم، همراه با ارجاعات و تقریباً هر چیز دیگری که خریدار ایده آل می خواهد استفاده کند.

طبیعتاً، کلیک‌هایی که مستقیماً از موتور جستجو می‌آیند، مثلاً مستقیماً از Google، در مورد بهبود نرخ کلیک شما حرفی برای گفتن دارند، اما کمی تنوع فقط برای حفظ امنیت ضرری ندارد.

ویژگی های ترافیک وب سایت Spark Traffic

همانطور که قبلا ذکر شد، این یک ربات ترافیک خودکار است، بنابراین نباید انتظار داشته باشید که افراد واقعی در سراسر جهان پس از جستجوی گوگل با کلمات کلیدی انتخابی شما، روی صفحه شما کلیک کنند.

با این حال، با توجه به آنچه این برند اسپانیایی در مورد آن می گوید، قطعاً به نظر می رسد که ترافیک باید تا حد امکان طبیعی به نظر برسد. طیف گسترده ای از منابعی که از آن می آید یک چیز است، اما این واقعیت که می توانید تعداد بازدید از صفحه را برای هر کاربر، همراه با طول هر بازدید سفارشی کنید، قطعاً نیز مفید است.

انتخاب کلمه کلیدی

اگر از خود می‌پرسید که آیا بر عبارات جستجو نیز کنترل دارید، پاسخ آن سوال مثبت است.

شما می توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای رتبه بندی انتخاب کنید و این می تواند تفاوت بزرگی را در مورد دستکاری CTR ایجاد کند – در غیر این صورت ترافیک دریافت خواهید کرد، اما اگر این کار به صورت سازمان یافته و برای موارد مناسب اتفاق نیفتد، عبارات را جستجو کنید. هدف شماست، تنها سود شما تعداد بازدیدها خواهد بود.

منابع ترافیک

ما قبلاً به این موضوع اشاره کرده‌ایم، اما چیزی که SparkTraffic را از دیگر افراد متمایز می‌کند این است که می‌توانید از ترکیبی از منابع مختلف ترافیک استفاده کنید یا فقط یکی را که ترجیح می‌دهید انتخاب کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید ترافیک خود را از منابع واضحی مانند گوگل دریافت کنید (اما یاهو یا بینگ نیز پشتیبانی می‌شوند)، اما می‌توانید بخشی از ترافیک خود را از شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین، توییتر و حتی پینترست نیز دریافت کنید. ظاهرا حتی TikTok و Snapchat نیز توسط SparkTraffic پشتیبانی می شوند.

تنها دلیلی که می خواهید بخشی از ترافیک خود را از رسانه های اجتماعی دریافت کنید این است که کل تجربه را تا حد امکان طبیعی کنید.

اگر می‌خواهید تا حد امکان از ترکیبی متنوع استفاده کنید، ترافیک ارجاعی نوع دیگری است که می‌توانید انتخاب کنید. اگر قبلاً وب سایت خود را به دایرکتوری ها ارسال کرده اید، پست های مهمان را خریداری کرده اید یا نوعی تبادل پیوند انجام داده اید، به احتمال زیاد URL شما در وب سایت های مختلف دیگر ظاهر می شود. این منابع توسط ربات ترافیک برای تنوع بخشیدن به سایر منابع استفاده خواهد شد.

در نهایت، همانطور که در زیر توضیح خواهیم داد، گزینه ای برای دریافت ترافیک مستقیم یا ترافیک از مکان های خاص نیز وجود دارد.

هدف گذاری جغرافیایی

گزینه هدف‌گیری جغرافیایی برای کشورها یا شهرها اعمال می‌شود و همانطور که ممکن است تا کنون می‌دانید، می‌تواند برای کسب‌وکارهای محلی که به صورت محلی با مشتریان کار می‌کنند، تفاوت ایجاد کند، خواه پر کردن، تعمیر الکترونیک، ساخت‌وساز، بازسازی، پزشکی یا هر چیز دیگری. دیگری که مستلزم آن است که مشتری واقعاً از در عبور کند.

در حالی که ما نمی‌توانیم اطلاعات خاصی در مورد شهرهای موجود در همه این مکان‌ها به‌دست آوریم، می‌گوییم که این ربات در سطح ملی کار بسیار چشمگیری انجام می‌دهد – کشورهایی از هندوراس گرفته تا نپال یا سن پیر و میکلون را هدف قرار می‌دهد. حتی از کشورهایی مانند ترکمنستان نیز حمایت می شود که جای تعجب بزرگ است.

می‌خواهیم توجه داشته باشیم که فقط برخی از بسته‌ها دارای گزینه انتخاب شهرهای دقیق هستند.

قاچاق انسان واقعی؟

ما حدس می زنیم که این یک ویژگی در کار است زیرا ما برخی اطلاعات را در صفحه اصلی SparkTraffic بر اساس چیزی به نام “Traffic Website Premium” پیدا کردیم، اما تنها مشکل این است که در زمان نوشتن این مقاله، در دسترس نبود.

به همین دلیل است که نمی‌توانیم درباره کارکرد یا عدم کارکرد آن اظهار نظر کنیم و متوجه شدیم که هیچ بررسی SparkTraffic در مورد کلیک‌کننده‌های انسانی صحبت نمی‌کند.

برای افرادی که هنوز در مورد استفاده از یک ربات ترافیکی خودکار مشکل دارند، این می تواند یک ویژگی خوب باشد، اگرچه باید توجه داشته باشیم که در بیشتر موارد “لمس انسانی” خدمات را در مقایسه با آن بسیار گران تر می کند، زیرا این افراد همچنین باید پرداخت برای هر کلیک.

هزینه ربات ترافیک SparkTraffic چقدر است؟

در مرحله اول، خوشحال خواهید شد که بدانید یک نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است و 2000 بازدید رایگان از صفحه را در کمتر از یک ساعت به شما می دهد. خوب یا بد بودن این چیزی است که فقط شما می توانید تصمیم بگیرید.

ظاهراً نسخه رایگان این امکان را به کاربران می دهد که ماهانه 6000 بازدید از صفحه را به صورت رایگان دریافت کنند.

در مورد خود قیمت، بسته به ویژگی هایی که انتظار دارید بسیار متفاوت است. بسته به نیاز هر کسی، برنامه‌های مختلفی وجود دارد، و ما مطمئنیم که اگر با نمایندگان برند در تماس باشید، حتی می‌توانید طرح‌های خود را سفارشی کنید، اگر به آن نیاز دارید.

فقط برای شفافیت بیشتر، ما برنامه هایی را که از قبل وجود دارد یادداشت خواهیم کرد. اولین مورد Mini Pro نام دارد، تا 60000 بازدید از صفحه دارد و قیمت مناسبی 11.98 دلار دارد.

Medium Pro با حداکثر 300000 بازدید از صفحه ارائه می شود، با مقداری آزادی در مورد سفارشی سازی، مانند اینکه بیشتر ترافیک خود را در روز یا شب دریافت می کنید، و امکان انتخاب روز خاصی که این بازدیدها را دریافت می کنید. این یکی از 35.98 دلار شروع می شود.

Large Pro اشتراک بسیار جالبی است زیرا تا 600000 بازدید را امکان پذیر می کند، اما این چیزی نیست که آن را تا این حد جذاب می کند. با آن، ویژگی هدف‌گیری جغرافیایی را دریافت می‌کنید، بنابراین در انتخاب شهر دقیقی که می‌خواهید آن بازدیدها را از آن می‌خواهید، بیش از حد آزاد هستید. همچنین می‌توانید نقشه سایت یا RSS خود را در صورت نیاز پیوند دهید، همه اینها با قیمت 71.98 دلار.

Ultimate Pro به وضوح برای وب سایت هایی طراحی شده است که می خواهند رشد مداومی را تجربه کنند. دارای ویژگی هایی است که ذکر کردیم، و اگرچه کمی گران تر است (119.98 دلار)، اما به شما امکان می دهد تا 1،000،000 بازدید از صفحه داشته باشید.

در نهایت، گران ترین طرح Max Pro نام دارد و شامل حداکثر 10,000,000 بازدید از صفحه با قیمت 839.98 دلار است.

دو نوع اشتراک وجود دارد – حرفه ای و اقتصادی، و ما قبلاً موارد حرفه ای را توضیح داده ایم. همه آنها دارای ویژگی های جذابی مانند ترافیک ارگانیک، اجتماعی، ارجاع یا مستقیم وب سایت، توانایی کنترل نرخ پرش، زمان جلسه تصادفی، کمپین های UTM و موارد دیگر هستند.

طرح های اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند اما ویژگی های محدودی دارند. به عنوان مثال، در این مورد Mini Eco تنها 5.99 دلار قیمت خواهد داشت، در حالی که Max Eco، گران ترین، نصف قیمت Max Pro با 419.99 دلار خواهد بود. ما خیلی وارد جزئیات نمی‌شویم، اما اگر خودتان وقت بگذارید و کمی تحقیق کنید، متوجه می‌شوید که ویژگی‌های برنامه‌های Economy در مقایسه با همتایان حرفه‌ای‌شان کاملاً محدود است.

در نهایت، مایلیم اضافه کنیم که اگر تصمیم به استفاده از یک طرح SparkTraffic دارید، می‌توانید هزینه آن را نه تنها از طریق روش‌های معمولی که احتمالاً به آن عادت کرده‌اید، مانند ویزا یا مسترکارت، آمازون پی یا حواله‌های بانکی معمولی پرداخت کنید. بلکه ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین.

مزایا و معایب SparkTraffic

همانطور که انتظار می رود، وقتی صحبت از استفاده از هر ابزار دستکاری CTR می شود، هم مزایا و هم معایب وجود دارد که باید به آنها فکر کرد.

چیزی که ما بیشتر از همه در مورد SparkTraffic دوست داریم این است که برنامه ها نسبت به میزان بازدید از صفحه و میزان کنترلی که بر روی جایی که آن ترافیک از کجا می آید، نرخ پرش، روز هفته که در آن طول می کشد کاملاً مقرون به صرفه هستند. مکان، و بیشتر.

هیچ اشکال خاصی وجود ندارد که ما احساس می کنیم باید در این بخش به آن اشاره کنیم، اما می خواهیم به شما توصیه کنیم که دستکاری CTR بسته به نحوه استفاده شما خطرناک است و همیشه خواهد بود. اگر دیوانه شوید و شروع به رتبه بندی برای هزاران کلمه کلیدی کنید و صفحات شما خیلی سریع از صفحات موتور جستجو بالا بروند، ممکن است توجه آن موتورهای جستجو را به شکلی منفی به خود جلب کنید.

بنابراین ما استفاده از SparkTraffic را با کمی عقل سلیم پیشنهاد می کنیم، اما این مورد در مورد هر ابزار دستکاری CTR دیگری صدق می کند، به خصوص آنهایی که به جای کلیک کننده های واقعی انسانی به ربات های ترافیکی خودکار متکی هستند.

آیا SparkTraffic با AdSense ایمن است؟

این شرکت می گوید (و حتی یک صفحه وب جداگانه در وب سایت برند در مورد این موضوع دارد) که استفاده از SparkTraffic با AdSense کاملاً ایمن است، اما به خاطر داشته باشید که ترافیک را از یک ربات دریافت می کنید، نه یک شخص واقعی – هر چه باشد. این برای شما معنی دارد

بدیهی است که دو ابزار دستکاری CTR که برای استفاده با AdSense امن هستند SparkTraffic و SERP Empire هستند، اما هر دو سرویس به جای کلیک‌کننده‌های انسانی از ربات‌های خودکار استفاده می‌کنند. بنابراین در حالی که این عمل از نظر تئوری ایمن است، مطمئن شوید که در آن زیاده روی نکنید.

SparkTraffic Traffic Generator Alternatives ClickSEO

بررسی ClickSEO ما را اینجا بخوانید. این یک جایگزین کمی گران‌تر است که از 30 دلار در ماه برای حداکثر 30 بازدید در روز، حداکثر 15 کلمه کلیدی، دو بازدید از صفحه در هر جلسه و مدت زمان یک دقیقه در هر جلسه شروع می‌شود. برنامه ها از 30 دلاری که قبلا ذکر کردیم تا 130 دلار متغیر است، با طرح های حرفه ای گران تر و تا 900 دلار در ماه افزایش می یابد.

هدف گذاری جغرافیایی با ClickSEO نیز در دسترس است، بنابراین نگرانی کمتری در مورد آن وجود دارد.

CTRBooster

بررسی CTR Booster ما را در اینجا بررسی کنید. وقتی صحبت از سفارشی‌سازی به میان می‌آید، یک برنده واضح است، زیرا می‌توانید کاملاً هر چیزی را که می‌خواهید مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید – تعداد کل بازدیدها و محدودیت بازدید روزانه، و همچنین مدت زمان هر بازدید.

تنها نقطه ضعف آن این است که وقتی آن را در کنار سایر ابزارهای CTR که از ربات‌های خودکار استفاده می‌کنند، بسیار گران‌تر است، بنابراین اگر می‌خواهید از این ابزار استفاده کنید، باید برای سرمایه‌گذاری مالی جدی آماده باشید.

امپراتوری SERP

اگر کمی وقت دارید، پیشنهاد می کنیم بررسی SERP Empire ما را نیز بخوانید. ما دریافته‌ایم که امروز یکی از با قیمت مناسب‌ترین ابزارهای دستکاری CTR است، با برنامه‌هایی که از 59 دلار در ماه شروع می‌شود.

شما می توانید تا 100 بازدید در روز، یک نمایش صفحه، جلسات تا یک دقیقه و حداکثر 5 کلمه کلیدی برای این طرح دریافت کنید. قیمت بالاترین گزینه 499 دلار در ماه است، اما با 2000 بازدید روزانه، 500 کلمه کلیدی، پنج بازدید از صفحه به ازای هر کاربر، و جلسات تا 5 دقیقه ارائه می شود.

همچنین ممکن است این موارد را دوست داشته باشید: SerpClix Review & Web Traffic Generator SearchSEO.io

برای سئو یا بازاریابی دیجیتال خود به کمک نیاز دارید؟ ما برنامه ها و دوره های زیادی در دسترس داریم. تماس بگیرید تا بدانید چگونه می توانیم به شما کمک کنیم!

مقالات مرتبط :


نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب


آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب


مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب


صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *