چگونه رتبه 1 را برای 2 کلمه کلیدی با حجم بالا در 4.5 و 7 ماه کسب کردم

بک لینک edu
مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

من رتبه 1 را برای این 2 کلمه کلیدی با حجم بالا برای 4.5 و 7 ماه کسب کردم، اما لاف زدن خوب نیست.

بنابراین در عوض، من به شما کمک می‌کنم تا تصمیم بگیرید که کلمات کلیدی با حجم بالا یا کم و مراحل رتبه‌بندی هر دو را هدف قرار دهید.

برای برخی پیشینه، سال گذشته برای دو شرکت SAAS روی سئو و نوشتن محتوا کار کردم و آنها را به ترتیب برای 4.5 و 7 ماه به رتبه اول برای دو کلمه کلیدی با حجم بالا رساندم.

سایت DRKeywordSearch VolumeOrganic TrafficTime to ranking #191music marketing280015704.5 months73paragraph rewriter570020,3727 months

در جدول زیر، من بازه زمانی را مقایسه کرده‌ام که به من کمک می‌کند تا برای این کلمات کلیدی با حجم کمتر برای سایت‌های با DR بالا و پایین رتبه‌بندی کنم.

سایت DRKeywordSearch VolumeOrganic TrafficTime برای رتبه بندی #12انتقال دارایی به trust4508589 months91 راهنمای سئو برای بازاریابی رویداد60057330 روز

لطفاً توجه داشته باشید که چقدر طول می کشد تا رتبه بندی شود به جایگاه یا صنعت شما و بسیاری از عوامل رتبه بندی در دستور العمل مخفی Google بستگی دارد.

کلمات کلیدی با حجم بالا چیست؟

کلمات کلیدی با حجم بالا، جستجوهای کلمات کلیدی محبوبی هستند که هر ماه در موتورهای جستجو انجام می شود و صاحبان مشاغل برای کسب رتبه های برتر به شدت به دنبال آن هستند زیرا می توانند ترافیک وب سایت زیادی را به همراه داشته باشند.

نمونه هایی از کلمات کلیدی با حجم بالا بر اساس تعداد کلمات در پرس و جو

در اینجا چند نمونه با استفاده از داده های Ahrefs برای کلمات کلیدی طولانی با حجم جستجوی بسیار بالا آورده شده است.

تعداد کلمات کلیدواژه جستجوی ماهانه حجم1-wordFacebook178,000,0002-wordHome Depot43,000,0003-wordfood near me30,000,0004-wordBed Bath and Beyond6,800,0005-کلمه هایی که باید انجام دهید در نزدیکی من1,900,000, all in one366,0007-word23.6 “”lg 24gl600f368,0008-wordhow late is the nearest storery storey open384,0009-word چقدر طول می کشد تا پاسپورت بگیرید105,00010- کلمه چقدر پول باید برای حلقه ازدواج خرج کنید16 00011 -word: برای اجاره ماشین باید چند ساله باشید2300012-wordhow برای جلوگیری از تبلیغات پاپ آپ در تلفن اندرویدی من1100013-word چه تفاوتی بین دیابت نوع 1 و نوع 2800014 وجود دارد-wordWhat بهترین ضد التهاب است for dogs4.80015-کلمه کدام چوب گلف برای ضربه زدن به توپ با بیشترین زاویه پرتاب طراحی شده است؟3.10016-word چگونه نرخ کلیک (ctr) را برای تبلیغات در شبکه جستجوی مشتری تعیین می کنید؟1400

به خاطر داشته باشید که تخمین‌های حجم جستجو فقط تخمینی هستند و بیش از 60٪ مواقع Google می‌تواند درخواست‌های کاربران را بدون نیاز به کلیک کردن روی نتیجه از کاربران برآورده کند.

کلمات کلیدی با حجم بالا در مقابل کلمات کلیدی کم حجم: چگونه تصمیم می گیرید؟

در اینجا مقایسه سریع کلمات کلیدی با حجم بالا و کم است.

کلمات کلیدی با حجم بالا کلمات کلیدی کم حجم محتوای عمومی محتوای فوق العاده خاص رتبه بندی آسان تر برای سایت های DR بالاتر (DR 70+) برای سایت های DR جدید و کم (DR 0 تا 70) بالای قیف قیف متوسط ​​به پایین نرخ تبدیل پایین تر تبدیل بالاتر نرخ

هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی، من روی ارتباط، رتبه‌بندی و پتانسیل ترافیک تمرکز می‌کنم، نه حجم جستجو.

در اینجا نحوه تصمیم گیری من برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی آمده است.

مرحله 1: کلمات کلیدی مرتبط و رتبه بندی شده با پتانسیل ترافیک را انتخاب کنید

یک کلمه کلیدی مرتبط با محصول، خدمات یا تجارت خود را در ابزار تحقیق کلمه کلیدی مورد علاقه خود وارد کنید (من از Ahrefs استفاده می کنم).

سپس موارد زیر را جستجو کنید:

کلمات کلیدی مرتبط: کلمات کلیدی مرتبط با محصول، خدمات یا کسب و کار شما. رتبه بندی کلمات کلیدی: آنهایی که شانس رتبه بندی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) را دارید. کلمات کلیدی با پتانسیل ترافیک: داده هایی که ترافیک رفتن به صفحات نتایج جستجوی برتر را نشان می دهد.

من کلمات کلیدی خود را از Ahrefs به یک ابزار خوشه بندی کلمات کلیدی مانند Keyword Insights صادر می کنم و در نهایت با صفحه گسترده برنامه ریزی محتوا مانند این مواجه می شوم.

با پیش بینی کلیک سئو آشنا شوید

نحوه انجام گروه بندی کلمات کلیدی

مرحله 2: قالب محتوای مناسب را انتخاب کنید

من به لیست کلمات کلیدی در صفحه گسترده خود برای آنهایی که 3 معیار بالا را دارند نگاه می کنم و از ستون اول بله را انتخاب می کنم.

سپس بر اساس کلمه کلیدی جستجو می کنم تا ببینم گوگل در حال حاضر چه محتوایی را رتبه بندی می کند و قالب محتوای مناسب را انتخاب می کنم.

سپس فرمت محتوا را از منوی کشویی انتخاب می کنم.

مرحله 3: اهداف کاربر را ارائه کنید که دیگران به آنها اشاره نمی کنند

قبل از شروع نوشتن، باید هدف کاربر را درک کنم.

برای انجام این کار، من به عناوین صفحات با نتایج برتر موتور جستجو نگاه می کنم و به دنبال کلماتی می گردم که با کلمه کلیدی هدف مطابقت ندارند.

این کلمات سرنخ هایی را در مورد آنچه کاربر پس از جستجوی خود امیدوار است به دست آورد ارائه می دهد.

در بسیاری از موارد، به این سادگی نیست. برای مثال، این صفحه ای که می خوانید ترکیبی از مطالعه موردی و مقاله ای در مورد آن است.

مرحله 4: عنوان صفحه را بنویسید تا کپی شما شکل بگیرد

هنگامی که هدف کاربر را درک کردم، عناوین صفحه‌ای را ایجاد می‌کنم که شامل کلمه کلیدی هدف و کلماتی باشد که به منظور تشویق کاربران به کلیک کردن بر روی صفحه من و نه دیگران، خدمت می‌کنند.

عنوان صفحه بسیار مهم است زیرا اولین چیزی است که بازدیدکنندگان قبل از کلیک بر روی یک صفحه در نتایج جستجو می بینند.

شما حداکثر 65 کاراکتر، بین 9 تا 20 کلمه، دارید تا کاربران را متقاعد کنید که روی صفحه شما کلیک کنند.

عناوین صفحه من باید قانع کننده و بسیار مرتبط با محتوا باشد تا از 65 کاراکتر خود نهایت استفاده را ببرم.

مرحله 5: برای پاسخ دادن به آنچه که صفحات بالا جواب نمی دهند، یک کپی بنویسید

وقتی راهنمای خود را برای بازاریابی موسیقی نوشتم، سعی کردم محتوایی را که گوگل قبلاً رتبه بندی کرده است تقلید یا معکوس نکنم.

من مقاله بازاریابی موسیقی را به عنوان راهنمایی برای پسرم که یک موسیقیدان است نوشتم.

برای نسخه بازنویسی پاراگراف که نوشتم، به سؤالات «چی»، چگونه، چرا، و چه کسی پاسخ دادم و نمونه‌های زیادی از نحوه استفاده از ابزار را درج کردم.

چگونه اطلاعات جدیدی را به یک موضوع کمک می کنید؟

با استفاده از Phrase.io، سرفصل های صفحات پیشرو را تجزیه و تحلیل می کنم.

و از آنها برای ایجاد یک طرح کلی برای مقاله من استفاده کنید.

سپس یک زاویه شخصی اضافه می کنم که اطلاعاتی را به ارمغان می آورد که دیگران ندارند، اما راه های دیگری نیز وجود دارد، از جمله:

به آنچه در محتوای نتایج برتر موجود نیست پاسخ دهید. مرحله بعدی را درج کنید. یک ایده کلیدی از یکی از صفحات اصلی بگیرید و آن را گسترش دهید. به نیت محقق نشده توجه کنید. اطلاعاتی را که گم شده است اضافه کنید. از دیدگاه اول شخص بنویسید. از تحقیقات اصلی، بهترین شکل کسب اطلاعات استفاده کنید.

نحوه نوشتن کپی سئو

راهنمای نگارش محتوا سئو

مرحله 6: انتشار و تبلیغ کنید

وب سایت هایی که دامنه قوی دارند به طور طبیعی بک لینک به دست می آورند، اما برای بقیه، صفحه خود را پس از انتشار در لیست ایمیل و کانال های اجتماعی خود تبلیغ کنید.

مرحله 7: رتبه بندی را پیگیری کنید

من در نهایت شروع به ردیابی کلمه کلیدی هدف برای هر مقاله ای کردم که سعی می کنم برای آن رتبه بندی کنم.

این مراحل را دنبال کنید:

به Ahrefs “Rank Tracker” بروید. بر روی “پروژه جدید” کلیک کنید و نام وب سایت خود را وارد کنید. کلمات کلیدی را که می خواهید ردیابی کنید را وارد کنید یا جستجو کنید. فرکانس ردیابی را با استفاده از گزینه های “تنظیمات” و “اعلان ها” تنظیم کنید. گام بعدی

بنابراین دفعه بعد که در حال انجام تحقیقات کلمات کلیدی یا برنامه ریزی یک استراتژی محتوا هستید، روی ارتباط، رتبه بندی و پتانسیل ترافیک تمرکز کنید، نه حجم جستجوی بالا.

مقالات مرتبط :


نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب


آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب


مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب


صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *