HARO Link Building – SEO London

بک لینک edu
مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

زمان مطالعه: 4 دقیقه

چگونه با استفاده از Help a Reporter Out (HARO) استنادهای گوگل پسند ایجاد کنیم

بک لینک ها بر کلمات کلیدی و موقعیت هایی که گوگل وب سایت شما را برای آنها رتبه بندی می کند، تاثیر می گذارد. به گفته آندری لیپاتسف، این یکی از دو بهترین فاکتور رتبه بندی موتورهای جستجو است. الگوریتم گوگل وب سایت ها را بر اساس لینک ها و محتوای آنها رتبه بندی می کند.

الگوریتم گوگل با همه لینک ها یکسان برخورد نمی کند. برخی از بک لینک ها تاثیر قابل توجهی در رتبه بندی گوگل دارند، در حالی که سایر بک لینک ها تاثیر کمی دارند یا اصلا تاثیر ندارند. حتی بک لینک هایی وجود دارند که به رتبه بندی گوگل آسیب می رسانند. شما می توانید با استفاده از Help a Reporter Out (HARO) بک لینک های گوگل پسند ایجاد کنید. بک لینک های HARO می توانند رتبه وب سایت شما را در گوگل افزایش دهند تا ترافیک جستجوی ارگانیک بیشتری ایجاد کند.

HARO چیست؟

HARO یک پلتفرم آنلاین است که خبرنگاران را با منابع محتوای مربوطه خود مرتبط می کند. در helpareporter.com موجود است. روزنامه نگاران در سراسر جهان از HARO برای منابع استفاده می کنند.

روزنامه نگاران معمولاً هنگام نوشتن یک مطلب به منابع خود اشاره می کنند. آنها نام افراد، مشاغل و وب سایت هایی را که از آنها اطلاعات به دست آورده اند ذکر می کنند. ممکن است برخی از روزنامه‌نگاران از قبل منبعی برای داستان داشته باشند، اما کسانی که ندارند می‌توانند از HARO استفاده کنند. خبرنگاران می توانند در HARO ثبت نام کنند، سپس اطلاعاتی در مورد موضوعات درخواست کنند.

اصول ایجاد لینک با HARO

می‌توانید با استفاده از HARO با متقاعد کردن روزنامه‌نگاران به استفاده از شما و وب‌سایتتان به‌عنوان منبعی برای داستان‌هایشان، بک لینک‌های پسند گوگل بسازید. اگر وب سایت شما برای درخواست روزنامه نگار مناسب است، روزنامه نگار می تواند به آن لینک دهد.

شما می توانید به پرسش یک روزنامه نگار پاسخ دهید و توضیح دهید که چرا روزنامه نگار باید شما را به عنوان منبع انتخاب کند. شما می توانید در این پاسخ به وب سایت خود و مطالب مرتبط با استعلام خبرنگار اشاره کنید.

یک نمایه ایجاد کنید

هنگامی که برای HARO ثبت نام می کنید، باید بین حساب روزنامه نگار یا منبع یکی را انتخاب کنید. شما باید گزینه دوم را انتخاب کنید. روزنامه‌نگاران در HARO به دنبال اطلاعاتی برای استفاده در داستان‌ها هستند. منابع این اطلاعات را در اختیار خبرنگاران قرار می دهند.

همچنین می توانید بین حساب رایگان یا یکی از چندین نوع حساب پولی یکی را انتخاب کنید. همه حساب‌ها دارای قابلیت‌های رسانه مبتنی بر ایمیل هستند. HARO هر روز درخواست های مطبوعاتی را به صندوق ورودی شما ارسال می کند. حساب‌های پولی به سادگی با مزایای اضافی مانند هشدارهای کلمه کلیدی، قابلیت‌های رسانه متنی و ایجاد نمایه همراه هستند.

در دسته بندی های مربوطه مشترک شوید

شما باید در دسته بندی های مربوطه مشترک شوید. دسته‌هایی که در آنها مشترک می‌شوید تعیین می‌کنند که کدام درخواست‌ها به صندوق ورودی شما می‌رسند.

هزاران روزنامه نگار از HARO استفاده می کنند. با عضویت در دسته بندی های مربوطه، درخواستی از همه روزنامه نگاران در این پلت فرم دریافت نخواهید کرد. شما فقط درخواست های روزنامه نگارانی را دریافت خواهید کرد که به محتوای مرتبط با شما و وب سایت شما نیاز دارند.

خود را به عنوان یک متخصص معرفی کنید

برای متقاعد کردن روزنامه نگاران برای انتخاب شما به عنوان منبع، باید خود را به عنوان یک متخصص معرفی کنید. خبرنگاران به دنبال منابع متخصص هستند. روزنامه نگاری که به دنبال اطلاعاتی در مورد فناوری پنل های خورشیدی است، احتمالاً شما را به عنوان منبع انتخاب نمی کند، اگر وب سایت شما در مورد محوطه سازی باشد. با این حال، اگر وب سایت شما در مورد انرژی خورشیدی یا انرژی پاک باشد، ممکن است شما را به عنوان منبع انتخاب کنند.

هنگام پاسخ دادن به سؤالات روزنامه نگاران، تجربه شخصی در مورد موضوع و آدرس وب سایت خود را ذکر کنید. تجربه شما در طراحی سایت با پذیرش محتوای باکیفیت به خبرنگاران نشان می دهد که در زمینه خاصی دانش و تجربه دارید.

سفارشی کردن پاسخ ها

به طور مداوم پاسخ های خود را شخصی سازی کنید. این ارتباط معنادارتری با روزنامه نگاران ایجاد می کند و پاسخ های شما را از هرزنامه ها متمایز می کند.

شما می توانید پاسخ های خود را با خطاب به نام خبرنگاران شخصی سازی کنید. درخواست ها معمولاً حاوی نام روزنامه نگاری است که آنها را ایجاد کرده است. هنگام ایجاد پاسخ، از احوالپرسی عمومی صرف نظر کنید. در عوض، از یک تبریک شخصی استفاده کنید که روزنامه نگاران را با نام خطاب می کند.

سوالات ناشناس را نادیده نگیرید

نام روزنامه‌نگاران و رسانه‌ها یا خبرگزاری‌هایی را که برای آنها کار می‌کنند، در اکثر پرسش‌های جستجو مشاهده خواهید کرد. اما برخی از درخواست های پرس و جو ممکن است به عنوان ناشناس برچسب گذاری شوند. HARO از درخواست های ناشناس پشتیبانی می کند. خبرنگارانی که نمی خواهند نام خود یا نام خبرگزاریی را که در آن کار می کنند فاش کنند، می توانند ناشناس بمانند.

ممکن است فرض کنید که درخواست های ناشناس شامل رسانه های خبری کم ترافیک است. اگر یک رسانه خبری ترافیک زیادی نداشته باشد، ممکن است برای جذب منابع دچار مشکل شود. بنابراین، روزنامه‌نگار می‌تواند درخواست‌های مربوط به HARO را به صورت ناشناس ارسال کند.

پاسخ به درخواست های ناشناس ممکن است هنوز ارزش وقت شما را داشته باشد. همه آنها توسط خبرگزاری های کم بازدید منتشر نمی شوند. بسیاری از رسانه های خبری پربازدید نیز درخواست های ناشناس را منتشر می کنند. اگر یک خبرگزاری پربازدید نمی خواهد توجه اسپمرها را به خود جلب کند، می تواند از درخواست های ناشناس HARO استفاده کند. پاسخ به پرسش‌های ناشناس می‌تواند شما را به برخی از این خبرگزاری‌های پربازدید متصل کند.

قوانین را دنبال

HARO قوانینی دارد. نقض هر یک از این قوانین ممکن است منجر به تعلیق دائمی شود. به عنوان مثال، به عنوان یک منبع، باید محتوای خود را در پاسخ ارسال کنید. HARO منابع را از ارسال محتوا به افراد یا مشاغل دیگر در پاسخ های خود منع می کند.

HARO همچنین منابع را از درخواست از روزنامه نگاران برای پیوند به وب سایت های آنها منع می کند. هنوز هم می توانید آدرس وب سایت خود را ارائه دهید. بسیاری از روزنامه نگاران در یک مقاله به وب سایت شما لینک می دهند تا خوانندگان آنها منبع را بدانند. با این حال، نمی توانید از خبرنگاران بخواهید که به وب سایت شما پیوند دهند.

سریعا عمل کنید

هرچه سریعتر به سؤالات روزنامه نگاران پاسخ دهید، احتمال بیشتری وجود دارد که شما را به عنوان منبع انتخاب کنند. وقتی روزنامه نگاران وارد حساب های خود می شوند، فید پاسخ ها را مشاهده خواهند کرد. در بالای این فید سریعترین پاسخ وجود دارد. اگر شما اولین منبعی باشید که به درخواست روزنامه نگار پاسخ می دهید، HARO آن را در بالای فید روزنامه نگار نمایش می دهد.

برای پاسخ‌های سریع‌تر، باید صندوق ورودی خود را مرتب چک کنید. شما سه بار در روز سوالاتی را از روزنامه نگاران دریافت خواهید کرد که به صندوق پستی خود تحویل داده می شوند. غفلت از بررسی صندوق ورودی به این معنی است که برخی از درخواست‌ها ممکن است مورد توجه قرار نگیرند.

به لطف HARO ساخت بک لینک های دوستدار گوگل آسان است. می توانید برای یافتن خبرنگارانی که به منابع نیاز دارند، برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. سپس می توانید ضمن معرفی خود به عنوان یک متخصص، به سؤالات آنها پاسخ دهید. روزنامه‌نگارانی که معتقدند شما منبع مناسبی برای داستان‌شان هستید، ممکن است به شما نقل قولی بدهند که شامل بک لینک باشد.

اگر پست را دوست داشتید به من اطلاع دهید. این تنها راه بهبود است.

مقالات مرتبط :


نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب


آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب


مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب


صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *