Magento vs Woocommerce که بهترین برای تجارت الکترونیکی است

بک لینک edu
مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

برای سال‌ها، مجنتو بر دنیای تجارت الکترونیک حکومت می‌کرد. همیشه مدعیان دیگری مانند Open Cart، OScommerce، Zencart، Prestashop، Xcart و دیگران وجود داشته اند که در کنار هم قرار گرفته اند. ورودی‌های میزبان جدیدتر مانند Big Commerce و shopify بازار را شلوغ کرده‌اند تا انتخاب اولین سیستم تجارت الکترونیک شما را به یک کار دلهره‌آور تبدیل کنند.

سه بازیکن اصلی تجارت الکترونیک بدون میزبانی (به عنوان Shopify vs Big Commerce به زودی برای کسانی که به دنبال تجارت الکترونیک میزبانی شده هستند) اساساً Magento و Woocommerce و سبد باز هستند، اما این راهنما فقط Woocommerce vs Magento را بررسی می کند.

در مورد تجارت الکترونیک لزوماً یک راه حل مناسب برای شما وجود ندارد، زیرا پلتفرم های مختلف مزایای متفاوت و منفی های متفاوتی را به همراه دارند، اما شما باید به نیازهای شرکت خود نگاه کنید و سپس سیستم خود را بر اساس آن انتخاب کنید.

هر دو پلتفرم گروه‌های حامی متعصب خاص خود را دارند، عموماً مردم باید سال‌ها با این پلتفرم جدید باشند و تمام نکات ظریف، نقاط قوت و ضعف آن را بدانند.

مجنتو یا ووکامرس گرانتر است؟

Magento یک پلت فرم توسعه بسیار گرانتر است. اندرو کارشناس تجارت الکترونیک از SEO Leaders تقریباً از اولین انتشار مجنتو با Magento کار می کند و آن را به عنوان یک پلت فرم پیچیده اما بسیار انعطاف پذیر توصیف می کند. مهارت توسعه و زمان مورد نیاز برای ایجاد یک فروشگاه مشابه با Magento بسیار سنگین تر است. از طرف دیگر ووکامرس توسعه دهندگان بسیار بیشتری دارد زیرا پلتفرم بسیار محبوبی است و همچنین ظرفیت زیادی با افزونه های موجود دارد و افزونه ها نیز بسیار ارزان تر هستند. در حالی که شما به طور بالقوه می توانید یک توسعه دهنده برای پروژه ووکامرس خود به صورت مستقل پیدا کنید، انجام همین کار برای پروژه Magento بسیار بعید است که موفقیت آمیز باشد، دانش و هزینه توسعه چنین است.

سال ها تجربه توسعه مجنتو به ما می گوید که به تیمی از توسعه دهندگان نیاز دارید که با سایت شما، اهداف تجاری شما، خطوط تولید و عملکردی که از سایت خود به دنبال آن هستید آشنا باشند. توسعه دهندگان خوب Magento نیز نژاد کمیاب هستند، به خصوص آنهایی که از اولین نسخه های v1.x در بازی توسعه Magento بوده اند. Magento 2 همچنین یک مجموعه مهارت جدید برای توسعه دهندگانی است که هنوز با آن کار نکرده اند. چارچوب از بسیاری جهات کاملاً متفاوت است، اما مهارت‌ها همچنان بین دو نسخه پلتفرم قابل انتقال هستند. با این حال، افزونه‌ها و تم‌ها اینطور نیستند، بنابراین نمی‌توانید روی پلاگین‌ها و تم‌های سرمایه‌گذاری شده قبلی را از انتقال V1 به V2 منتقل کنید، زیرا برای همه مقاصد و اهداف کاملاً از منظر پایگاه کد متفاوت هستند.

هر دو پلتفرم کاملا رایگان هستند، اما یک نسخه سازمانی و ابری از Magento وجود دارد که بیشتر برای شرکت‌های متوسط ​​تا بزرگ است. بسته Magento متعلق به Adobe Inc است. این بدان معناست که تنها نسخه منبع باز مجنتو 2 رایگان است. نسخه‌های تجاری فقط به‌عنوان هزینه‌های سالانه هزینه‌های زیادی دارند (هزینه‌های توسعه بیش از این قیمت‌ها است!) جدول قیمت‌گذاری ما را در زیر ببینید تا ببینید Magento 2 Enterprise و Magento Cloud چقدر هزینه دارند:

Magento 2 Cost Comparison Chart Gross Sales Revenue Magento 2 EnterpriseEdition (EE) Cost Magento 2 Enterprise CloudEdition (ECE) Cost* £0 – £760,000 £16,726 £30,412 £760,000 – £3,801,000 £24,330 £41,817 £3,801,000 £3,801,000 £60,000 £7,600,000 – £ 19,000,000 £ 57,000 £ 91,000 £ 19,000,000 – £ 38,000,000 £ 95,000 £ 145,000

* اعداد در اینجا بر اساس قیمت کتاب Magento نقل شده است. به عنوان یک شرکت، آنها بسیار شفاف هستند که می گویند هزینه ترکیبی میزبانی و مجوز حجمی قابل مذاکره است. این هزینه ها قیمت سالانه هستند.

Magento 2 CE وارث بسیاری از پیشرفت‌های معماری در سطح پلتفرم است که در محصولات Magento Enterprise ایجاد شده است، با استثناهای قابل توجه در مورد مقیاس‌پذیری، تبلیغات، تجارت، امنیت، وفاداری و البته پشتیبانی از مشتری.

هر دو از محصولات نامحدود پشتیبانی می کنند، هر دو بر روی یک سیستم مبتنی بر موضوع کار می کنند، و هر دو جوامع توسعه در پشت خود دارند. با این حال، ووکامرس در بسیاری از مناطق با افزونه‌های رایگان در دسترس علاقه‌مندتر است، در حالی که magento بسیار تجاری‌تر است و تقریباً همه افزونه‌های خوب پولی هستند و خرید و ادغام آن‌ها گران‌تر است. ایجاد یک فروشگاه سفارشی کاملاً کاربردی در هر بسته به کار توسعه نیاز دارد، اما برای Woocommerce بسیار کمتر.

طرف دیگر این است که مدیریت Woocommerce برای هر فروشگاهی بالاتر از مقدار معقول محصول (مانند 100!) بسیار دشوار است. به هر حال، این یک پلاگین وردپرس است، در حالی که Magento از روز اول به عنوان یک سیستم تجارت الکترونیکی ضد گلوله طراحی شده بود.

ظرفیت ترافیک وب سایت Magento در مقابل ظرفیت ترافیک Woocommerce

برخی از مردم بحث می کنند که آیا ووکامرس می تواند همان سطح از ترافیک و پردازش سفارش را مانند مجنتو مدیریت کند یا خیر. آنچه در اینجا باید از خود بپرسید این است که وب سایت شما در حال حاضر از نظر ترافیک چه چیزی دارد؟ آیا شما 1 میلیون بازدید کننده در ماه و هزاران تراکنش در روز دارید؟

اگر اینطور است، به احتمال زیاد به دنبال راه حلی در سطح سازمانی مانند Magento Cloud هستید، اما بسیاری از سایت های بزرگ بدون هیچ مشکلی بر روی Woocommerce اجرا می شوند. در واقع، در طول سال‌ها به عنوان توسعه‌دهندگان معتبر Magento، متوجه شده‌ایم که Magento می‌تواند بسیار دست و پا گیر باشد و سیستمی دشوار برای بهینه‌سازی در سطوح مختلف با یک تغییر در یک ناحیه که اثرات جانبی بالقوه زیادی بر سایر بخش‌های ساختار سایت دارد. اشکال زدایی زمان می برد

به طور خلاصه، توصیه ما این است که به سراغ ووکامرس بروید مگر اینکه بودجه واقعاً بزرگ و برنامه های بزرگی داشته باشید. یا قبلاً یک سایت بسیار شلوغ را اجرا می کنید. البته، مانند Magento صرفاً برای تجارت الکترونیک طراحی نشده است، بنابراین برخی از گزارش‌ها و موارد دیگر مانند مدیریت محصول به اندازه Magento پیشرفته نیستند، اما می‌توان آنها را با کمی کار برای انجام هر کاری ساخت. هرگز نیاز خواهد داشت.

مجنتو یا ووکامرس برای سئو بهترین هستند

طرف دیگر این است که چون به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا طراحی شده است، ذاتاً برای سئو بهتر است و ساعت ها طول نمی کشد تا یک مقاله به وبلاگ خود اضافه کنید یا یک افزونه fishpig را ادغام کنید تا وردپرس را در سایت خود اجرا کنید. پوسته Magento، که در آن شما نمی توانید از هیچ پلاگینی استفاده کنید، به جز موارد خاصی که از فروشگاه ماهی خوک خریداری می کنید. اشتباه نکنید، ماهی خوک یک برنامه‌نویس فوق‌العاده مجنتو است، اما می‌تواند بسیار سخت و زمان‌بر باشد و به‌عنوان یک کسب‌وکار کوچک متوسط ​​یا حتی بزرگ وب‌سایت، زمان شما بهتر می‌تواند صرف تبلیغ و جذب مشتریان به سایت شما بجای تلاش برای رفع آن شود. و فروشگاه خود را همیشه حفظ کنید. Magento one تا ژوئن 2020 با به‌روزرسانی‌های امنیتی پشتیبانی می‌شود، اما پس از آن تاریخ، توسعه‌دهی دیگری به جز توسعه‌دهندگان داخل جامعه وجود نخواهد داشت. به همین دلیل، اگر قصد استفاده از Magento را دارید، باید همیشه از Magento V2 استفاده کنید که یک گام کامل از Magento 1.9.XX است که آخرین نسخه اصلی تکامل Magento است.

آیا هر توسعه دهنده ای می تواند روی مجنتو یا ووکامرس کار کند

به طور خلاصه، ما می گوییم نه. مجموعه توسعه دهندگان ما شامل توسعه دهندگان مجنتو دارای مجوز با طیف گسترده ای از مهارت ها است. توسعه دهندگان مناسب Magento معمولاً عمدتاً روی Magento کار می کنند، بنابراین اگر کسی می گوید “من می توانم هر کاری را با Magento یا WordPress انجام دهم” احتمالاً بهتر است از آن اجتناب کنید زیرا Magento برای پروژه های سفارشی کامل به تمرکز واحد نیاز دارد. و معماری Magento و معماری وردپرس بسیار متفاوت است.// لطفا توجه داشته باشید که ما اکنون فقط خدمات توسعه Opencart یا Woocommerce ترجیحی خود را ارائه می دهیم.

نتیجه – آیا باید از مجنتو یا ووکامرس برای سایت تجارت الکترونیک خود استفاده کنم؟

این پاسخی است که بسته به جایی که در آن لحظه هستید تغییر می کند.

اگر یک تاجر انحصاری یا یک تجارت کوچک با بودجه کم هستید (حتی اگر اهداف بزرگی دارید، در ابتدا بودجه شما عامل کلیدی است) پس ما هر بار Woocommerce را توصیه می کنیم. ما می‌توانیم شما را به راه‌اندازی یک فروشگاه ووکامرس امن با نام دامنه خود با مبلغ بسیار معقولی راهنمایی کنیم.

اگر یک کسب‌وکار یا استارت‌آپ با بودجه خوب هستید، ما با Magento 2 CE یا Opencart به دلیل مقیاس‌پذیری، سرعت و گزینه‌های سفارشی‌سازی بی‌پایان آن‌ها می‌رویم.

ما تعداد قابل توجهی فروشگاه Magento 2 ایجاد کرده‌ایم و تجربه زیادی بین تیم توسعه خود متشکل از 6 توسعه‌دهنده معتبر Magento (به علاوه دیگر کارشناسان ما) داریم. اگرچه این گزینه بسیار گران‌تری برای ایجاد یک سایت سفارشی است، اما واقعاً یک پایه تجارت الکترونیکی بسیار قوی برای ایجاد یک تجارت مهم در اختیار شما قرار می‌دهد. لطفاً توجه داشته باشید که ما اکنون روی متخصص اصلی خود از Opencart یا Woocommerce تمرکز می کنیم.

هزینه مجنتو و ووکامرس چقدر است

برای همه به جز صاحبان کسب و کار که با فناوری آشنا هستند، یک فروشگاه مجنتو به پشتیبانی مداوم از توسعه دهندگان شایسته نیاز دارد، وردپرس بار کمتری دارد اما مطمئناً حداقل یک بار در هفته یا هر دو هفته نیاز به توجه دارد. به عنوان مثال، به‌روزرسانی افزونه‌ها بخش مهمی از ایمن نگه‌داشتن فروشگاه شما است، اما در موارد عجیب، به‌روزرسانی می‌تواند سایر ویژگی‌های سایت را از بین ببرد و ممکن است به سرعت به یک توسعه‌دهنده ماهر نیاز داشته باشید.

مقالات مرتبط :


نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب


آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب


مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب


صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *