بک لینک edu
مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

یا می دانیدچیست؟

آیا می‌دانید اسپاتیفای چیست و چگونه کار می‌کند؟ اسپاتیفای (spotify) یک سرویس پخش موسیقی است که به‌واسطه‌ی آن می‌توانید به میلیون‌ها آهنگ، پادکست و ویدئوی هنرمندان سراسر جهان دسترسی داشته باشید. علت جذابیت اسپاتیفای برای مخاطبین این است که صرفا می‌توان با ساخت یک حساب کاربری از طریق ایمیل یا اتصال از طریق فیسبوک به‌طور رایگان از سرویس اسپاتیفای استفاده کرد. (منبع)

0 گزینه های دیگر برای طرفداران خود وجود دارد که البته گران است. اگر دوست ندارید از سرویس ویژهاستفاده کنید و ترجیح می دهید فقط به موسیقی رایگان گوش دهید یا فقط می خواهیدرا امتحان کنید باید بدانید که کار بابسیار ساده است و نیازی به تعهدات یا هزینه های شما ندارد.

اما خوب است بدانید که نسخه رایگانمانند رادیو با تبلیغاتحمایت مالی می شود. شما می توانید دسترسیاز کامپیوتر شخصی شما لپ تاپ و تلفن همراه اما به استفاده از تمام توابع از شما باید یک نسخه ویژه از استفاده که رایگان نیست. در این مقاله ما در حال تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر در موردو ساختار. با ما بمون.

چگونه کار می کند _

گوش دادن به موسیقی با:

۱. ابتدا باید به وب سایتبروید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. فیس بوک توصیه می شود برای ورود از طریق فیس بوک اگر شما یک حساب فیس بوک چرا که به این ترتیب شما همچنین می توانید با دوستان خود چت و می دانم که چه در حال گوش دادن به و به اشتراک گذاری بچه های مورد علاقه خود را…. [ -].

۲. سطح اشتراک را انتخاب کنید. توصیه می کنیم نسخه ویژه(0) را انتخاب کنید زیرا با این نسخه می توانید به ویژگی های بیشتری دسترسی پیدا کنید. به علاوهاین نسخه انعطاف پذیر تر است و می توانید ازدر دستگاه های بیشتری استفاده کنید.

۳. برنامه رایگانرا بارگیری و نصب کنید. نسخه برای رایانه های رومیزی وجود دارد/0 و تلفن.

۳. با استفاده از این دستگاه ها وارد حساب خود شوید و به موسیقی گوش دهید.

تنظیماتساده است اما زمانی که شما وارد شما گزینه های بیشتر و موسیقی بیشتر شما را به گوش دقیق شما را تبدیل به.

پاسخ این سوال بله و خیر است. در نسخه ویژهمی توانید از طریق اینترنت به موسیقی مورد نظر خو دگوش دهید و با پخش آهنگ در اسپاتیفای اما این با بارگیری موسیقی به معنای معمول متفاوت است. به عنوان مثال نمی توانید سیستم شمارهرا برای بارگذاری وبلاگ و سپس لغو اشتراک فریب دهید. همچنین نمی توانید قطعات موسیقی را برای کپی کردن در سی دی یا دستگاه های دیگر بارگیری کنید.

در واقع هدف از گوش دادن به موسیقی این است که وقتی به اینترنت دسترسی ندارید می توانید دوباره به موسیقی گوش دهید. با نسخه ویژهمی توانید در سه دستگاه مختلف در اینترنت به ترانه های رقمی و رقمیگوش دهید. البته پس انداز فراگیر است وازنیز ساده است. فقط کافی است روی گزینه ذخیره البوم یا ترانه ای که دوست دارید کلیک کنید کلیک کنید و بارگیری کنید. روش دیگر این است که روی سه نقطه کنار حرفکلیک کنید و سپس رویکلیک کنید.

اینترنت چقدر مصرف می کند

پاسخ به این سوال به کیفیتی که انتخاب کرده اید بستگی دارد. در زیر ما به شما خواهیم گفت که چقدر زمان برای گوش دادن به موسیقی از طریق:

    با کیفیت عادی موسیقی در حال پخش یک ساعت از گوش دادن به موسیقی حدود یک مگابایت نیاز دارد؛

    کیفیت عادی (0) می توانید به موسیقی گوش دهید و در این صورت صرف گیگابایت اینترنت شما می شود.؛

اگر شما انتخاب کنیدایکس بی برای گوش دادن به موسیقی برای کمتر از یک ساعت ایکس بی استفاده کنید؛

با کیفیت بسیار بالا می توانید به مدت هفت ساعت به موسیقی گوش دهید؛

    و در که شما قطعا مصرف اینترنت بیشتر با جریان ویدیو.

البته می توانید با استفاده از داده های تلفن همراه موجود در تنظیمات “پخش و بارگیری” دستگاه خود رنگ ها را بررسی و تغییر دهید.

پخش صوتی با کیفیت بالا

گوش دادن به موسیقی – چیست

با انتخاب یکی از سه سطح کیفیتمی توانید به موسیقی گوش دهید. تمام موسیقی در قالبپخش می شود و میزان بیت در هر سطح کیفی به شرح زیر است:

    کیفیت عادی؛

    کیفیت بالا؛

    کیلوبایت در ثانیه با کیفیت بالا.

سطح کیفیتی که استفاده می کنید بستگی به ترجیحات شما و میزان اینترنت شما برای مصرف دارد اما خوب است بدانید که کیفیت بسیار بالا فقط برای مشترکین نسخهدر دسترس است.

چگونه برای پیدا کردن دوستان در

اگر از طریق فیسبوک وارد اسپاتیفای شوید friends به راحتی میتوانید دوستانی پیدا کنید و بفهمید دیگران به چه موسیقی گوش میدهند. کانال فعالیت در سمت راست نرم افزار دسک تاپ قرار دارد و می توانید در مورد موسیقی که دوستانتان گوش می دهند اطلاعات کسب کرده و در موردنظر دهید.

همچنین می توانید از بخش جستجوی برنامهبرای یافتن دوستان استفاده کنید. یک دکمه “یافتن دوستان” در فید فعالیت وجود دارد که به شما امکان می دهد دوستان یا مجریان جدیدی پیدا کنید.

Facebook اگر فیسبوک ندارید.یا نمی خواهید از طریق فیس بوک وارد اسپاتیفای شوید می توانید با0 دوست باشید اما در برخی موارد کمی دشوارتر خواهد بود.

به عنوان خود راگفت بهترین راه برای پیدا کردن یک دوست و اشتراک به او این است که جستجو در این زمینه در این فرمت::0:0. کافی است به جاینام دوست را بنویسید اگر دوستی پیدا نکردید از او بخواهید لینک پروفایل شما را مستقیما از صفحه پروفایل کپی کرده و برای شما ارسال کند. از او بپرسید اگر او می تواند یکی از لوستر خود را با شما به اشتراک بگذارید. اگر او در لیست پخش است نام کاربری خود را به شکل یک عدد. می توانید از این شماره برای یافتن وی استفاده کنید یا روی نام وی در لیست پستی کلیک کرده و او را دنبال کنید.

لیست های پخش در رادیو و کشف موسیقی جدید

تهیه پای یک لذت بزرگ است. فقط روی “0” کلیک راست کرده و روی “افزودن به” یا سه نقطه کنار یخ در برنامه کلیک کنید.رنگ های مورد علاقه خود را به لوستر اضافه کنید و ازلذت ببرید. هنگامی که شما انجام شما به زودی خواهد شد زیر لوستر دوستان خود را. < هوشمندهرچه بیشتر به موسیقی گوش دهید بهتر است سلیقه شما را تشخیص دهد و از موسیقی شما ایده بگیرد. با ورود به برنامهوخواهید دید که چندین قطعه موسیقی بر اساس مواردی که اخیرا گوش داده اید به شما پیشنهاد شده است. این پیشنهادات در مورد نوازندگانی صدق می کند که موسیقی شان شبیه موسیقی هنرمندانی است که بیشتر از همه گوش داده اید.

ویژگی دیگراین است که این لیست پخش هر هفته دوشنبه به طور خودکار بهبه روز می شود و شامل چندین ترانه بر اساس موسیقی است که اخیرا گوش داده اید.

این مجموعه ای از کارهای جدید هنرمندانی است که دنبال می کنید. خوب است بدانید که اگر نوازندگان مورد علاقه خود را دنبال کنید پس از انتشار قطعات جدید به شما اطلاع داده می شود. هنگامی که شما به موسیقی گوش دادن بر روی تلفن همراه خود را یک انتخاب از لیست پخش دیگر در فروشگاه موسیقی خود را به نام “ترانه های روزانه خود را” وجود دارد (0). این کلاس های پلی تکنیک ترکیبی روزانه مانند هستند جز این است که موسیقی بیشتر و متنوع تر در وجود دارد

روی منوی سه نقطه کلیک کنید تا موسیقی جدید باز شود. یک انتقال خودکار به یک ایستگاه رادیویی را انتخاب کنید که مجموعه ای از موسیقی را بر اساس محتوای لیست پخش اصلی پخش می کند. همچنین می توانید از این منطق در رابطه با نوازندگان و نوازندگان خاص با استفاده ازیااستفاده کنید. اینها روش های بسیار خوبی برای کشف موسیقی جدید و شبیه ذات موسیقی شما هستند. موسیقی هایی که تا حالا نشنیده اید.

باید بخوانید: تبدیل گفتار به متن با برخی از برنامه ها و برنامه ها

اتصال اسپاتیفای از طریق بلوتوث

یکی از بارزترین مزایایاین است که در صورت استفاده ازدر تلفن خود می توانید به بسیاری ازدستگاه متصل شوید و محتوای خود را از طریقپخش کنید. این دستگاه ها ممکن است شامل یک گیرنده صوتی خانگیپخش کننده صوتی اتومبیلهدفون یا بلندگومتصل به دستگاه باشد. همچنین می توانید از نسخه ویژهاستفاده کنید.

ارتباط با

این چیست

؟

0 به شما امکان می دهد با استفاده از دستگاه های مختلف متصل به-0 به موسیقی گوش دهید. این عالی است زیرا می توانید در مکان های بیشتر و دستگاه های بیشتری به موسیقی گوش دهید. همچنین می توانید پخش موسیقی را در حسابخود کنترل کنید. مثلا اگر شما در حال پخش موسیقی از طریق بلندگوهای متصل به گوشی خود را شما می توانید گوشی خود را به عنوان یک کنترل از راه دور برای افزایش یا کاهش حجم به استفاده 2 برای تغییر قطعات و یا ایجاد یک لوستر برای حزب خود.

چقدر هزینه دارد _

همانطور که قبلا ذکر شددر دو نسخه رایگان و ویژه (0) موجود است. در حال حاضر اشتراک نسخه ویژه ماهانه ازتاپوند معتبر است که شامل دسترسی به ویژگی هایی مانند پخش موسیقی بدون تبلیغاتدلار رد موسیقی نامحدوددلار کیفیت پخش موسیقی بسیار بالا و 5 دلار است.

اگر شما چند نفر در خانه که با استفاده از شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تمام خانوادهگزینه که اجازه می دهد تا شش نفر برای دسترسی بهحساب از طریق فقط یک حساب اشتراک. شرط این ویژگی این است که همه کاربران باید در یک خانه زندگی کنند و بنابراین نمی توانند دوستان خود را شامل شوند اما در هر صورت روش خوبی برای کاهش هزینه اشتراک است.

کدهایچیست

کدهایویژگی ای است که به کاربران امکان می دهد به راحتی موسیقی را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. می توانید از کدهای حداکثربرای گروه یا لیست پخش استفاده کنید و سپس کد را اسکن کرده و با دستگاه خود به اشتراک بگذارید و به دوستان و خانواده اجازه دهید از قطعات موسیقی لذت ببرند.

کدهایروی دستگاه هایوکار می کنند. برای استفاده از فقط با کلیک بر روی دکمه با سه نقطه (‘…’) در کنار مسیر موسیقی که می خواهید به اشتراک بگذارید. سپس یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد که همراه با متن یا چند لیست با کد زیرظاهر می شود. برای بزرگنمایی روی کد کلیک کنید و سایر کاربران می توانند کد را اسکن کنند.

در دستگاه های دیگرروی جستجو کلیک کنید و دکمه دوربین را در گوشه بالا سمت راست پیدا کنید و سپس کد را اسکن کنید. هر کسی می تواند از کدهایاستفاده کند بنابراین کدهای گروه ها و هنرمندان مورد علاقه خود را جستجو کرده و به اشتراک بگذارید.

نحوه حذف یک حساب کاربری

اگر شما تصمیم به استفاده از بیش از شما می توانید حساب کاربری خود را حذف کنید. البته خوب است بدانید که می توانید از نسخه ویژه به نسخه رایگان ارتقا دهید. بنابراین اگر شما از لحاظ مالی در مورد نگران توصیه می کنیم که شما را به نسخه رایگان ارتقا دهید تنها. اما اگر دیگر استفاده ازرا دوست ندارید برای حذف حساب خود این مراحل را دنبال کنید:

    ابتدا به صفحه پشتیبانیوارد شوید تا از نحوه بستن حساب خود مطلع شوید؛

    ورود به حساب کاربری؛

برای حذف حساب خود روی این پیوند کلیک کنید.

اگر نمی توانید حساب خود را درببندید می توانید از روش زیر استفاده کنید:

    وارد شوید و مستقیما به صفحه پشتیبانی وارد شوید؛

یک حساب کاربری انتخاب کنید (0)؛

    عبارت “من می خواهم حساب خود را برای همیشه ببندم”را انتخاب کنید. ؛

سپس کلیک کنید تا حساب خود را حذف کنید یا اشتراک خود را لغو کنید.

منابع :

https://www.jvc.net/cs/car/firmware/2016/kwv820bt/pdf/Spotify/KW-V_High_M_Spotify_PE.pdf

https://helpguide.sony.net/ht/a9/v1/fa/contents/TP1000382792.html

پخش سراسری آهنگ https://www.radio.m-mc.ir

مقالات مرتبط :
نحوه شروع سئو (بهینه سازی موتور جستجو)

تازه شروع به سئو کرده اید؟ چه صاحب کسب و کار، وبلاگ نویس یا فقط فردی باشید که به دنبال ادامه مطلب

آیا ارزش آن را دارد که در London Business News Mag منتشر شود؟

در این عصر دیجیتالی پر سرعت و همیشه در حال تحول، آگاه ماندن از آخرین روندها و پیشرفت‌ها برای مرتبط ادامه مطلب

مسابقات خیریه Screaming Frog & BrightonSEO 5-a-side 2023

در 13 ژوئیه، Screaming Frog & BrightonSEO دوباره برای میزبانی یک تورنمنت خیریه 5 نفره در Power League Shoreditch با ادامه مطلب

صفحه یافت نشد | روی مشاوره کلیک کنید

سایت ما از کوکی ها استفاده می کند برای ارائه بهترین تجربه در وب‌سایت ما، «مشاوره کلیک» و شرکای ما ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *